Zanim rozpoczniesz naukę…

Jeśli jesteś zainteresowany nauką u mnie, proszę o kontakt. Wymienimy parę mejli, abym mogła poznać Twoje oczekiwania wobec naszych lekcji, Twoje możliwości czasowe ( jaki czas tygodniowo jesteś w stanie poświęcić nauce, nie podczas naszych lekcji, ale SAM), Twoją motywację do nauki.
Jeśli po tym kontakcie zdecydujesz się na naukę u mnie, to ustalamy razem terminy spotkań, wykupujesz pakiet (10 lub 20 lekcji)  i zaczynamy naukę przyjmując jednocześnie kilka zasad, które obu stronom bardzo ułatwiają współpracę i dodają motywacji :

1. Opłaty za lekcje i konsultacje dokonywane są z góry

W praktyce wygląda to tak, że decydując się na dany pakiet wykupujesz z góry 10 lub 20 lekcji. Tę zasadę przyjęłam, od kiedy, mówiąc kolokwialnie, przejechałam się na płatnościach po wykonaniu usługi. Kursant znikał a ja, poza satysfakcją, że nauczyłam kogoś posługiwać się francuskim, miałam poczucie frustracji. Były to oczywiście sytuacje bardzo sporadyczne, ale jednak…A że uczenie to moja PRACA, oczekuję za nią wynagrodzenia.

2. Współpracę z każdym moim Kursantem traktuję poważnie i tego samego oczekuję od drugiej strony

Nie odwołuję lekcji, nie spóźniam się…Oczywiście, są sytuacje wyjątkowe…Ale poza owymi wyjątkowymi sytuacjami nasze lekcje odbywają się planowo. Ponieważ zwykle mój grafik jest napięty a poza lekcjami mam również życie rodzinne i prywatne oczekuję, że nawzajem szanujemy swój czas. Rozpoczynając naukę u mnie przyjmujemy zasadę, że możesz odwołać w pakiecie JEDNO SPOTKANIE. Niestety, odwoływanie kolejnych spotkań wiąże się z tym, że zmuszona jestem policzyć nieodbyte lekcje. Podkreślam, lekcje przez skype SĄ MOJĄ PRACĄ, ŹRÓDŁEM UTRZYMANIA i nie mogę sobie pozwolić na „puste przebiegi”.

Urlop, choroba, to sytuacje innej wagi i robię wszystko, aby zaplanowane lekcje odrobić w innym terminie.

3. Obie strony są przygotowane do zajęć

Brzmi trywialnie, ale prawdziwie. Ja dokładam wszelkich starań, aby lekcje były na najwyższym poziomie, dbam o przyjemną atmosferę i skuteczność zajęć, ale „czarnej roboty” za Kursanta nie odwalę. Czasem, szczególnie na początku nauki, trzeba przysiąść i wykuć coś na pamięć, powtórzyć słownictwo. Niby wiadomo, że każdy uczy się dla siebie a jednak czasem rzeczywistość podpowiada coś innego.

Koniecznie przeczytaj również komu NIE POLECAM takich lekcji!

Reklamy